Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Avrupa Yakası Toplantı Odası Kiralama – Konuklarınızı En İyi Şekilde Ağırlayın

Kiralık Toplantı Odasına mı İhtiyacınız Var? – Toplantı Odası Kiralama Avrupa Yakası

Toplantı odası kiralama Avrupa Yakası’nın pek çok ilçesinde bulunabiliyor. Büyük firmalar, yoğun toplantılarını daha iyi organize edebilmek için kiralık toplantı salonu tutuyor ve iş yerlerindeki çalışma düzenlerini bozmuyorlar. Özellikle sessiz bir çalışma rutinine ihtiyacı olan ofisler için günlük toplantı odası kiralama hizmetleri, kurtarıcı olabiliyor.

Avrupa yakası toplantı odası kiralama hizmetinde; otopark, yiyecek-içecek servisi, dinlenme alanı, kafe, eğitim salonu, derslik ve ekipman desteği gibi çeşitli imkanlar bulunabiliyor. Elbette her kurumun sunduğu olanaklar ve fiyatlandırmalar farklı oluyor. Bu noktada siz, ihtiyacınızı doğru bir şekilde belirleyerek en iyi kiralık toplantı odasını buluyorsunuz.

Biraz Tasarruf Etmeye Ne Dersiniz? - Toplantı Odası Kiralama İstanbul

Mekan olarak kısıtlı bir iş yeriniz ya da kalabalık bir ofisiniz olabilir; dolayısıyla toplantılar ve önemli görüşmeler için uygun bir toplantı salonunuz bulunmayabilir. Peki, böyle bir durumda önemli konuklarınızı nerede ağırlıyorsunuz? Otellerin toplantı salonlarının ne kadar pahalı olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur, özellikle bu toplantı organizasyonları sık sık gerçekleşiyorsa şirketiniz için önemli bir harcama kalemi yaratıyor olabilir. Daha ekonomik bir toplantı salonu kiralama hizmeti bulmak, samimi bir atmosferde konuklarınızı ağırlamak ve harcamalarınızdan tasarruf etmek istiyorsanız farklı alternatifleri değerlendirmenizi öneririz. Pek çok eğitim kurumunda da kiralık toplantı salonu hizmeti veriliyor hatta kurumlar, eğitim salonu olacak şekilde dekore edildiği için gelen misafirleri cezbedebiliyor. Tüm ekipmanlar yeterli ve kaliteli bir şekilde tedarik ediliyor, dolayısıyla sizlere zahmetsizce toplantı odasını kullanmak kalıyor. Peki, günlük toplantı odası kiralarken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Merkezi Konum Çok Önemli! - Toplantı Odası Kiralama Avrupa Yakası

Günlük toplantı odası kiralamak için önceliğiniz, şehrin merkezinde ve herkesin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği bir toplantı odası kiralamak olsun. Konuklarınızın farklı farklı ilçelerden geldiğini düşünürsek toplu ulaşım araçlarıyla veya kişisel araçlarla merkez bir noktaya gelmek, herkes için çok daha kolay olacaktır. 

Ekipman Tedarik Etmek İçin Uğraşmayın! – Toplantı Odası Kiralama Avrupa Yakası

Kiralık toplantı odası tutmak için zaten bir bütçe ayırıyorsunuz; bir de neden televizyon, projeksiyon cihazı ve ses sistemi gibi ekipmanlara para harcayasınız ki? İhtiyacınız olan ne kadar teknolojik cihaz varsa kiraladığınız toplantı salonunda bunların sizin için tedarik edilip edilemeyeceğini öğrenebilirsiniz. 

Uzun Süreli Kiralama Yapabilirsiniz! - Avrupa Yakası Toplantı Odası Kiralama

Toplantı odası kiralama İstanbul’da ofisi bulunmayan firmalar için oldukça faydalı bir hizmet. Hiçbir detayla ilgilenmeden yalnızca konuklarınızı ağırlamaya odaklanıyor, toplantınızı en iyi şekilde gerçekleştiriyor ve aynı şekilde çıkıyorsunuz. Eğer isterseniz saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak da toplantı odası kiralama hizmeti alabiliyorsunuz.

Güzel Bir Karşılama ile Konuklarınızı Memnun Edin! - Avrupa Yakası Toplantı Odası Kiralama

Kiralık toplantı odası tuttuğunuzda karşılamanın nasıl olacağını düşünebilirsiniz. Merak etmeyin, ekstra bir karşılama elemanı veya ekipmanı tutmanıza hiç gerek yok. Kiralık toplantı salonundaki görevlilerin desteğiyle misafirlerinize güler yüzlü bir karşılama hazırlayabiliyorsunuz.

Konuklarınızı Havadar ve Düzenli Bir Ortamda Ağırlayın! - Avrupa Yakası Toplantı Odası Kiralama

Pek çok kurumda geniş ve boş bir ortam bulunduğunda hemen toplantı odası yapılır; havalandırma ve cam gibi detaylara dikkat edilmez. Dolayısıyla konuklar ağırlanırken olumsuz bir izlenim yaratılır. Eğer siz böyle bir deneyim yaşamak istemiyorsanız günlük toplantı odası kiralamadan önce mutlaka kurumu ziyaret edin ve ferah bir ortam bulmaya çalışın.

Avrupa Yakası Toplantı Odası Kiralama Fiyatı – 250 TL’den Başlayan Fiyatlar…

Toplantı odası kiralama fiyatları, kurumun sunduğu imkanlara, konuma ve kiralama sürenize göre değişiyor. Saatlik, günlük ve haftalık olarak yaptığınız günlük toplantı odası kiralama fiyatları birbirinden farklı oluyor. Bu noktada ihtiyacınız olan süre kadar kiralama yapabiliyor; harcama kaleminizden tasarruf yapabiliyorsunuz.

Ancak ikram ve karşılama servisi olan, ekipmanları sizin adınıza tedarik eden, konuklarınıza ücretsiz olarak otopark hizmeti veren, şehir merkezinde ve lüks dekorasyonlu bir kiralık toplantı salonu için 500-1000 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Önemli olan günlük toplantı odası kiralamak değil, konuklarınızı her yönden memnun edecek bir toplantı salonu bulmak…

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44