Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Anadolu Yakası Toplantı Mekanları – Sorunsuz Bir Toplantı Geçirin!

Günlük Kiralık Toplantı Salonu mu Arıyorsunuz? 

Anadolu Yakası toplantı mekanlarının içinde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacağınız nezih bir salon mu arıyorsunuz? Öyleyse sizlere tavsiyemiz, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en başından belirlemeniz. Eğer ne istediğinizi bilerek araştırma yaparsanız Anadolu Yakası toplantı salonlarından size en uygun olan mekanı daha rahat bir şekilde bulursunuz.

Toplantı organizasyonunuzun kaç kişilik olacağını, konumunu, sunulmasını istediğiniz imkanları ve toplantınızın konseptini önceden belirlerseniz kiralık toplantı salonu bulmak için harcayacağınız zamanı o kadar az tutarsınız. Şimdi gelin, birlikte Anadolu Yakası toplantı salonlarının özelliklerine bakalım.

Nasıl Bir Mekanda Toplantı Organizasyonu Gerçekleştirmek İstiyorsunuz? – Anadolu Yakası Toplantı Salonları

Ofisinizdeki toplantı odası, kalabalık sayıdaki kullanımlar için yeterli olmayabilir. Ya da mevcut ekipmanlarınız ihtiyaçlarınızı karşılıyor olsa da eski ve kalitesiz olmaları, müşterilerinizin gözündeki imajınızı zedeleyebilir. İşte böyle durumlarda profesyonel, kurumsal ve şık görünen bir kiralık toplantı odasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Peki, nasıl bir günlük kiralık salonu tutmalısınız?

Açık Hava Toplantı Salonu – Anadolu Yakası Toplantı Mekanları

Eğer misafirlerinizi doğal ve ferah bir ortamda ağırlamak istiyor, göze hoş görünen bir konsept belirlemek istiyorsanız Anadolu Yakası toplantı salonlarından bahçe, havuz kenarı veya teras gibi imkanları bulunan yerleri tercih edebilirsiniz. Böylece konuklarınız için hem biraz daha samimi hem de etkileyici bir hazırlık yapmış olursunuz.

Otel Toplantı Salonu - Anadolu Yakası Toplantı Mekanları

Anadolu Yakası toplantı otelleri olarak pek çok seçeneğe sahip. Özellikle Kadıköy ve Üsküdar’da pek çok otel, denize nazır toplantı salonlarıyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Elbette çıta yükseldikçe toplantı salonu kiralama fiyatlarına ayrılan bütçe de artıyor. Ortalama bir rakam verecek olursak Anadolu Yakası toplantı otelleri için günlük olarak 10-15 bin TL bandında bir bütçe ayırmak gerekebiliyor.

Eğitim Kurumu Toplantı Salonu - Anadolu Yakası Toplantı Mekanları

Misafirlerinizi resmi bir ortamda ağırlamak istiyor, toplantının genel havasını dağıtmak istemiyorsanız günlük kiralık toplantı salonu olarak eğitim kurumlarını da tercih edebilirsiniz. Halihazırda sanat ve bilişim kursu olarak hizmet veren pek çok kurum da toplantı salonlarını uygun fiyatlar üzerinden kiraya verebiliyor. Ayrıca istediğiniz ekipmanların eksiksiz bir şekilde tedarik edilmesi açısından da eğitim kurumundan kiralık toplantı salonu tutmak, daha iyi bir seçenek olabiliyor.

Ofisinize Yakın Bir Kiralık Toplantı Salonu mu Arıyorsunuz? 

Anadolu Yakası toplantı mekanlarını, ofisinize daha yakın olduğu için araştırıyorsanız sizlere, ofisinize değil, toplu ulaşım araçlarına yakın bir toplantı salonu kiralamayı tavsiye edebiliriz. Çünkü birlikte toplantı yaptığınız konuklar için salonun size yakın olmasından çok, kolaylıkla ulaşım sağlayabilmeleri daha önemlidir. Dolayısıyla olumsuz bir deneyim yaratmamak adına merkezi noktaları araştırmak daha iyidir. Bu yüzden Anadolu Yakası toplantı salonlarında bulduğunuz seçenekler beklentilerinizi tam olarak karşılamıyorsa Avrupa Yakası’ndaki mekanları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Günlük Kiralık Toplantı Salonu Fiyatları – 199 TL’ye Tüm Gün İçin Toplantı Salonu Kiralayabilirsiniz!

İnternette pek çok kurumun reklamlarında ve web sitelerinde 200, 300 ve 400 gibi oldukça düşük rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Evet, 199 TL’ye toplantı salonu kiralayabiliyorsunuz ancak salonun temiz, düzenli, güvenli ve merkezi olup olmadığını bilemiyorsunuz. Bunun dışında uygun fiyatlı toplantı salonu kiralayanlar genellikle elektrik ve su faturası gibi giderleri ekstra olarak talep ediyor.

Ve siz ucuz toplantı salonu tuttum sanırken aslında çok daha fazla bir ödeme yapmak durumunda kalıyorsunuz. Eğer küçük miktarlar sizi çok fazla etkilemeyecekse tam kapsamlı bir kurumdan toplantı salonu kiralamanızı öneririz. Böylece ücretsiz otopark hizmeti, ikram servisi ve karşılama desteği ile konuklarınızı memnun edeceğiniz bir atmosfer yaratmış olursunuz.

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44