Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurumsal Etkinlikler İçin Toplantı Salonu Kiralama

Toplantı Salonu Kiralama Hizmetini Kurumsal İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin de Alabilirsiniz!

Bütçeniz ne kadar küçük ya da büyük olursa olsun, kurumsal etkinlikler için toplantı salonu kiralama hizmeti aldığınızda; kurumun hijyeninden konumuna, ekipmanlarından sunduğu imkanlara kadar pek çok şeye dikkat etmeniz gerekir. Çünkü kurumsal etkinlikler için toplantı salonu kiralamak, aynı zamanda sizin müşterilerinizin gözündeki imajınızı da etkiler.

Kurumsal ihtiyaçlar için toplantı salonu kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunur. Yani bir otel gibi düşündüğümüzde konuklarınızı memnun edecek bir kiralık toplantı salonunun 5 yıldızlı olması gerekir. Zarif bir şekilde dekore edilmiş, göz yormayan mobilyalarla döşenmiş, sade ve işlevsel bir toplantı salonu kiralamak için nelere ihtiyacınız olduğunu öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumadan geçmeyin!

Kurumsal İhtiyaçlar İçin Toplantı Salonu Kiralama – Çok Amaçlı Olarak Değerlendirin!

Kurumsal etkinlikler için toplantı salonu kiralamak isteyen firmalar, genellikle iş toplantıları, kokteyller, seminerler, kutlamalar, iş yemekleri, lansmanlar ve motivasyon organizasyonları için kiralık toplantı salonlarını tercih ederler. Yeni iş birlikleri yapmak, başarıları kutlamak, ekibe dinamiklik katmak ve eğitim vermek gibi amaçlarla toplantı salonu kiralama hizmeti alan firmalar da şirket olarak katıldıkları bu organizasyonlardan memnun kalırlar. 

Kurumsal Etkinlikler İçin Toplantı Salonu Kiralamak İyi Bir Fikir mi?

Kurum olarak kaynaşmak, başarı kutlamak ya da motive olmak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz iş yerinden biraz olsun uzaklaşmaktır. Farklı bir ortamın, çalışma arkadaşlarınıza katacağı enerji, daha iyi olacaktır. Bu yüzden kurum olarak düzenleyeceğiniz bir etkinlik, tören, kutlama ya da toplantı varsa kurumsal etkinlikler için toplantı salonu kiralama fikri, daha samimi bir atmosfer yaratabilmeniz açısından her zaman iyi bir seçenektir. 

Kurumsal İhtiyaçlar İçin Toplantı Salonu Kiralamak Avantajlı mı?

Kurumsal etkinlikler için toplantı salonu kiralamanın iyi bir fikir olduğuna değindik. İşin eğlenceli kısmı böyle… Peki, iş toplantısı, seminer, kongre ve sunum gibi önemli organizasyonlarda toplantı salonu kiralamak ne gibi bir artı sağlar?

  • Kurumsal ihtiyaçlar için toplantı salonu kiralama hizmeti aldığınızda hiçbir detayla ilgilenmez, tüm süreci kurumun görevlilerine devredersiniz.

  • İhtiyacınız olan projeksiyon cihazı, yazı tahtası, kablosuz internet, televizyon ve mikrofon gibi ekipmanları tedarik etmek için bütçe ve zaman ayırmak zorunda kalmaz; hepsini kiralık toplantı salonu aracılığıyla halledersiniz.

  • Saatlik toplantı salonu kiralama hizmeti alarak kalabalık grupların yarattığı dağınıklığın ve karmaşıklığın sorumluluğunu almaz; toplantınızı bitirir bitirmez çıkarsınız.

  • Toplantı salonu kiralamak için başvurduğunuz kurumla anlaşarak konuklarınıza yiyecek ve içecek servisi yaptırır; misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlarsınız.

  • İnternet bağlantısının kopması, bilgisayarda arıza oluşması, ses sisteminde bir aksaklık yaşanması gibi teknik durumlarda, işin uzmanından destek alırsınız.

  • Otoparkı bulunan bir kiralık toplantı salonu tuttuğunuzda, misafirlerinizin hiçbir mağduriyet yaşamadan rahat bir şekilde toplantıya katılmalarını sağlarsınız.

  • Eğer iş yerinizde toplantı için kullanabileceğiniz bir alan yoksa ya da mevcut mekan kısıtlıysa toplantı salonu kiralayarak müşterilerinizin gözünde çok daha profesyonel olursunuz.

Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları – 199 TL’ye Kiralık Toplantı Salonları…

Seminer planlamadan önce uygun fiyatlı toplantı salonlarını araştırmaya başladıysanız 200 TL ile 1000 TL bandında geniş bir aralıkla karşılaşmış olabilirsiniz. Aslında toplantı salonu kiralama fiyatları arasında bu kadar büyük bir farkın olmasının nedeni, sizlere sunulan imkanlardan kaynaklanır. Evet, saatliği 200 TL’ye toplantı salonu kiralama hizmeti alabilirsiniz ama aldığınız hizmetten ne derece memnun kalırsınız?

Ya da şöyle soralım; uygun fiyata kurumsal etkinlikler için toplantı salonu kiralama hizmeti aldığınızda otopark için ayrı, ekipmanlar için ayrı, ikram için ayrı ücret ödediğinizde toplantı salonu kirama fiyatı size kaça gelir? Eğer konuklarınızı iyi bir şekilde ağırlayabileceğiniz, bakımlı ve düzenli bir toplantı salonu kiralamak istiyorsanız saatlik olarak en az 500 ila 750 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekir. 

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44