Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İngilizce Yaz Okulu İstanbul - En İyi İngilizce Kampları

Çocuklarınıza Faydalı Bir Karne Hediyesi Verin!

Yaz tatilinde aileler çocukları için aktivite ya da eğitim arayışlarına giriyorlar. Bunlar arasında başı çekenlerden biri olarak İngilizce dil eğitimlerini gösterebiliriz. Okulda İngilizce öğrenemeyen ya da İngilizce anlama ve konuşma becerilerinin gelişmesi istenen çocuklar için aileleri İngilizce yaz okulu arıyorlar.

İngilizce yaz okulu İstanbul seçenekleri açısından oldukça zengin. Her bütçeye ve her yaşa uygun İngilizce dil eğitimleri veren okullar var. Çocuklar İngilizce yaz okulları İstanbul merkezleri sayesinde hem İngilizceyi daha iyi öğrenme fırsatı buluyorlar hem de sosyalleşerek tatillerini eve kapanmadan geçirmiş oluyorlar. Peki İngilizce yaz okulları İstanbul seçenekleriniz neler? İstanbul İngilizce yaz kursu programlarında neler var? Yakından bakalım…

İstanbul İngilizce Yaz Okulu Programları – Çocuklarınız Neler Öğrenecek?

İngilizce yaz okulları İstanbul’da sayıca fazla ve her birinin kendine özgü programı var. Konuşma İngilizcesinden akademik İngilizceye, yurt dışı okul sınavlarından okul öncesi İngilizcesine kadar ailelere ve çocuklara çeşitli dil öğrenim imkanları sunuyorlar.  İngilizce dil kampı eğitimleri genel olarak şu başlıklarda toplanıyor:

İngilizce Dinleme ve Konuşma Dersleri

İngilizce yaz okulu İstanbul programlarında öncelikle İngilizce dilinin doğru öğrenilmesi için dersler var. İngilizce listening, learning, speaking ve grammer derslerini barındıran bu programlarda çocukların İngilizce anlama ve konuşma becerilerini geliştirecek hikaye ve roman okuma, masal anlatma, drama, yarışma ve aktiviteler de yer alıyor.

İngilizce Sınavlara Hazırlık

İngilizce yaz kampları İstanbul eğitimlerinde aynı zamanda yurt dışında okumak isteyen çocuklar için bazı sınav hazırlık programları da var. Starters, Movers, Flyers, KEY ve Preliminary for Schools gibi sınavların formatına uygun eğitimler veriliyor. İstanbul İngilizce yaz okulları, çocukların yurt dışı eğitim hayallerini de gerçekleştiriyor.

İngilizce Sanat Dersleri

İngilizce yaz okulları İstanbul çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek, yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacak, onlara farklı dünyalar açacak İngilizce sanat dersleri de veriyor. İstanbul İngilizce yaz kampı programında tiyatro, yaratıcı drama, resim, dans, müzik gibi eğitimler yer alıyor. Çocuklar bu sayede sosyalleşiyor, üretiyor, başarma duygusunu tadıyor ve İngilizce dilini öğreniyor.

İngilizce Aktivite ve Sporlar

İngilizce yaz okulu İstanbul programları içerisinde çocukların enerjilerini atmalarını sağlayan, onlara hareket etmeyi ve spor yapmayı sevdiren dersler de var. İstanbul İngilizce yaz kampları ile sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacaklar. Yüzme, tenis, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, binicilik, badminton, atletizm, okçuluk ve jimnastik gibi eğitimler de alacaklar.

Hangi İngilizce Yaz Okulunu Seçmelisiniz?

İngilizce yaz okulu olarak Koç ELC Kids, EF, British Side, Just English gibi eğitim kurumları hizmet veriyor. Dilerseniz İngilizce yaz okulu İstanbul seçenekleriniz arasında yer alan bu okullarda çocuklarınızın eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Ya da çocuklarınızın ilgi duyduğu müzik, tiyatro, dans, resim ve drama gibi alanlar için İngilizce eğitim veren özel eğitim kurumlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin; İngilizce yaratıcı drama kursları çocuklarınızın hem İngilizce öğrenecekleri hem de yeni beceriler edinecekleri bir imkan yaratır.

İngilizce yaz okulları İstanbul seçenekleriniz arasından tercih yaparken mutlaka çocuklarınızın ilgi alanlarını gözlemleyin. Onlara zorla dil eğitim aldırmayın, eğlenecekleri aktivitelerle İngilizce öğrenmelerini sağlayın.

İngilizce Yaz Okulu Fiyatları İstanbul – Bütçenize Uygun Yaz Kampları

İngilizce yaz okulu fiyatları İstanbul genelinde değişkenlik gösteriyor. İstanbul İngilizce yaz okulu fiyatları genel olarak; eğitim merkezinin kaç yıldır hizmet verdiğine, eğitmenlerinin deneyimine, ders programına ve eğitim süresine, sunduğu imkanlara ve konumuna göre belirleniyor. Ders sayısı ne kadar artarsa İstanbul İngilizce yaz okulu fiyatları da o kadar artıyor.

İngilizce yaz okulları fiyatları öncesinde, tavsiyemiz okulun deneyimini, eğitim programının içeriğini, İngilizce yaz kampının imkanlarını, daha önce eğitim almış kişilerin yorumlarını dikkate almanız. İngilizce yaz kampı İstanbul programları arasından seçim yaparken mutlaka çocuklarınızın eğitim alacakları yeri görün, size güven vermeyen İngilizce yaz okullarını tercih etmeyin.

[widget-185]

Yazar Hakkında

E-CEO Yazılım
E-CEO Yazılım

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44