Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

14 Yaşında Nasıl Oyuncu Olunur?

Çocuğunuzun 14 Yaşındaki Oyuncular Arasında Yer Almasını Sağlayın!

Sosyalliği giderek azalan, içine kapanmaya başlayan çocuğunuz ergenlik döneminde ve muhtemelen 14 yaşında nasıl oyuncu olunur diye sorgulamaya başladı bile… Çocuğunuzun hayalleri arasında yer alan oyunculuk mesleğini gerçeğe dönüştürmesine ve çocuk oyuncu olmasına destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Onunla her konuştuğunuzda parlak fikirlerini fark ediyor olabilirsiniz. Aynı zamanda içine kapanmasına ve muhtemelen asi davranışlar sergilemesine de şahit oluyorsunuz. Tam bir ergenlik dönemine girdiğine emin olabilirsiniz. Ama yine de geleceğiyle ilgili kararlar almaya çalışıyorsa ve ortaya küçük yaşta oyuncu olmak gibi fikirler atıyorsa onu mutlaka kararlı bir şekilde desteklemelisiniz. Çünkü 14 yaşında nasıl oyuncu olunur diye soran çocuğunuzun bunu yapması hiç de imkansız değil! Peki bunu nasıl yapacak, küçük yaşta nasıl oyuncu olunur?

Çocuk Oyuncu Ebeveyni Olmak İster Misiniz? 14 Yaş Oyunculuk Kursları İle Mümkün!

Küçük yaşta nasıl oyuncu olunur, çocuğunuz bunun için ne yapmalı bilmiyorsanız sizin için şahane ve çözüm odaklı bir öneriyle geldik. 14 yaşında oyuncu olmak isteyen çocuğunuz için mutlaka düzgün bir 14 yaş oyunculuk kursu bulmalısınız. Şart mı derseniz, elbette değil ancak çocuğunuzun görünür olması ve sanat camiasından çevre edinmesi için bu detay gerekiyor. 

Ayrıca çocuğunuzun 14 yaş oyunculuk eğitimi alarak amatörce yaptığı becerileri profesyonel çalışmalara çevirebilirsiniz. Küçük yaşta oyuncu olmak için ne yapmalıyım diye çocuğunuza özgüven aşılamanın zamanı geldi ve bunu yapabilecek yegane kurum bir eğitim kurumudur. 

Çocuğunuz edindiği yeteneklerle gözlerinizi dolu dolu ederken sosyallik kazanır, arkadaş çevresi ve okul başarıları artar. Böylece bir yapımda oynamasa bile aldığı eğitimle iyi bir hobi edinmiş olur. İşte bu yüzden uzmanlar da 14 yaş oyunculuk kursu alınmasının yararlı olabileceğini söylüyor. Çalışıp çabalayıp 14 yaşında nasıl oyuncu olunur diye sormaya devam ederse, kurs hocalarınızdan ve eğitim danışmanlarınızdan destek alarak nerelere başvurmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz ve 14 yaşında oyuncu olmak için ilk adımlarını atmasını sağlayabilirsiniz.

14 Yaş Oyunculuk Kursları Çocuğunuza Ne Kazandırır?

Bu alanda devam etmek isteyen, oyunculuk teklifleri almak isteyen ve projelerde yer almaktan zevk duyan çocuğunuzu mutlaka desteklemelisiniz. Peki, eğitimden sonra oyuncu olmak istemezse verdiği emekler boşa mı gidecek? Tabii ki hayır. 14 yaş oyunculuk kursları çocuğunuza şu becerileri kazandıracak:

  • Çocuğunuz artık sosyalleşmekten keyif almaya başlayacak, arkadaş çevresi genişleyecek.

  • Eğitmenlerine çekinmeden soru sorabilecek, iletişim becerileri güçlenecek.

  • Ergenlik döneminde bedenini daha yakından tanıyabilecek.

  • Hafızasını ezberle kuvvetlendirecek.

  • Daha kolay sorumluluk alabilecek.

  • Hedeflerini belirlemeyi öğrenecek, gelecek planları yapabilecek.

  • Dikkatini çok daha kolay toplamayı öğrenecek.

  • Çalışma disiplini kazanacak.

  • Kendini sevmeyi öğrenecek ve özgüveni artacak.

Çocuğunuzu bir 14 yaş oyunculuk kursu programına katılmaya mutlaka ikna etmelisiniz. 

İyi Bir Oyuncu Olmak İçin Adım Atmalarını Sağlayın! 

Çocuğunuz ergenlik döneminden geçerken içinde çok fazla fırtınalar kopuyor olabilir. Sizden istediğiyse genelde bir parça ilgi olacaktır. Siz de 14 yaş oyunculuk eğitimi almasını destekleyerek ona ilginizi ve sevginizi sunabilirsiniz. Çünkü 14 yaşında nasıl oyuncu olunur diye merak ediyorsa bu fırsatı birlikte değerlendirmelisiniz. Çocuğunuz kursta öğrendiklerini size göstererek mutlu hissedecek, sizi de mutlu edecektir. Ve kim bilir, belki de emeklerinin karşılığını alarak 14 yaşındaki oyuncular arasına girebilir. 

Televizyonda onu gördüğünüzde kalbinizin hızlıca atmasına engel olamayacak, küçük yaşta oyuncu olmak konusunda onu desteklediğiniz için gurur duyacaksınız. 14 yaşında nasıl oyuncu olunur öğrenin ve işe koyulun. Eğer sadece hobi olarak 14 yaş oyunculuk kursu almasını istiyorsanız bu da mümkün. Sanat Akademi’de her seviye için bir kurs seçeneği bulunuyor. Tek yapmanız gereken arayıp bilgi almak… 

[widget-191]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44