Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Açık Hava Doğum Günü Mekanları Kiralama Fiyatları

Açık Hava Doğum Günü Mekanları İstanbul – Mükemmel Bir Kutlama Yapın!

Doğum günü, ilkbahar ve yaz aylarında olanlar çok şanslı. Çünkü hava pırıl pırıl parlarken doğum günü kutlamak daha bir keyifli. Elbette kışın da kendine göre bir güzelliği var ancak ilkbahar ve yazın o tatlı sıcaklığında yapılan açık hava doğum günü konseptleri, daha heyecan verici desek pek de yanlış olmaz. Hatta açık hava doğum günü mekanlarını süslemek bile çok daha eğlenceli.

Çünkü zaten elinizde ağaçların ve çiçeklerin rengarenk güzelliği var, siz sadece birkaç balon veya uzayan yıldız ekliyorsunuz ve ortam kendiliğinden mükemmel oluyor. Açık hava doğum günü konseptlerinin ne kadar göz alıcı olduğuna değinip kış mevsiminde doğanları yeteri kadar kıskandırdıysak şimdi de gelelim, açık hava doğum günü mekanları kiralama fiyatlarına ve nelere ihtiyacınız olduğuna…

Açık Hava Doğum Günü Mekanları Kiralamak İçin Nelere İhtiyacınız Var?

Bahçeli doğum günü mekanları, arkadaş, eş, sevgili ve çocuklar için en çok tercih edilen açık hava doğum günü mekanlarından biri. Elbette kalabalık gruplar da daha rahat oturabilmek, eğlenebilmek ve dans edebilmek için tercih ediyor. Çünkü genellikle küçük alanlarda kutlama yapıldığında yakın aile üyeleri veya birkaç arkadaş davet edilebiliyor ancak geniş bahçeli doğum günü mekanlarında istediğiniz kadar kişiyi ağırlayabiliyorsunuz. 

Açık hava doğum günü mekanı kiralamak için ilk olarak katılacak davetli sayısını belirlemeniz gerekiyor. Çünkü davetli sayısı hem pastayı hem açık hava doğum günü mekanları kiralama fiyatlarını hem de konsepti etkiliyor. Bir diğer kriter olarak da süsleme, parti malzemeleri, kostüm ve dekorun kime ait olacağına karar vermeniz gerekiyor. Yani yalnızca açık hava doğum günü mekanları kiralama hizmeti mi alacaksınız yoksa tam kapsamlı bir paketle tüm detayı mekana mı bırakmak istiyorsunuz? 

Açık Hava Doğum Günü Konseptleri – Unutulmaz Bir Gün Yaşayın…

Açık hava doğum günü mekanları kiralama fiyatlarını etkileyen bir diğer kriter de konseptler. Yani klasik bir süsleme mi istiyorsunuz yoksa çocuklar için animasyon karakterlerinden büyükler içinse en sevilen renklerin yoğun olarak kullanıldığı konseptlerden mi istiyorsunuz? Yoksa nostaljik konsept veya doğal konsept mi talep ediyorsunuz? Açık hava doğum günü konseptlerinin her biri için farklı parti malzemeleri ve dekor gerektiğinden açık hava doğum günü mekanları kiralama fiyatları da değişiklik gösterebiliyor. 

Açık Hava Doğum Günü Mekanları Kiralama – Hem Doğal Hem de Hareketli Bir Ortam…

Açık hava doğum günü mekanları kiralama hizmeti alanlar genellikle doğayı seven, ferah bir ortamda vakit geçirmekten hoşlanan ya da en özel günlerinde çiçeklerin ve ağaçların kokusunu hissetmek isteyenler oluyor. Elbette pek çok kapalı mekanda da keyifli partiler organize edilebiliyor ancak açık hava doğum günü mekanlarının verdiği özgürlük ve mutluluk hissini hiçbir ortam veremiyor. Özellikle çocuk doğum günü partileri düzenleniyorsa çocukların arkadaşlarıyla birlikte rahatça koşup oynayabileceği bahçeli doğum günü mekanları her zaman ilk tercih oluyor.

Küçük bir not olarak; açık hava doğum günü mekanları Avrupa Yakası’nda Bakırköy, Sarıyer, Beşiktaş, Fatih ve Büyükçekmece gibi denize yakın ilçelerde; Anadolu Yakası’nda ise Kadıköy, Beykoz, Üsküdar ve Şile gibi yerlerde rahatlıkla bulunabilir. 

Açık Hava Doğum Günü Mekanları Kiralama Fiyatları – 100 TL’ye Açık Havada Doğum Günü Partisi Düzenleyebilirsiniz…

Evet, yanlış duymadınız, 100 TL’ye açık hava doğum günü mekanları kiralama hizmeti alabilirsiniz ancak aldığınız hizmetten ne derece memnun kalacağınızla ilgili bir şey söyleyemeyiz. Hijyenik olmayan, güvenilirliğinden emin olamayacağınız, size hiçbir imkan sunmayan ve şehrin bir diğer ucunda doğum günü kutlamak istiyorsanız elbette bu mümkün…

Ama eğer, güzel bir doğum günü partisi düzenlemek istiyor, hiçbir eksiklik yaşanmasını istemiyorsanız açık hava doğum günü mekanları kiralama fiyatları için minimum 1000-1500 TL aralığında bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Aksi halde kirli, dağınık ve bakımsız boş bir alanı tutar; önce orayı misafirlerinize uygun hale getirmek için daha sonra da parti malzemeleri ve tüm detaylar için ekstra para harcar; doğum günü partisini düşündüğünüzden çok daha yüksek bir rakama getirirsiniz.

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44