Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

11 Yaş Doğum Günü Partisi – Çocuğunuzun Yeni Yaşı İçin Nasıl Bir Plan Yaptınız?

11 Yaş Doğum Günü Fikirleri – Mükemmel Bir Kutlamaya Hazır Olun…

Çocuğunuzun 11 yaş doğum günü partisi için hazırlıklar başladıysa sizlere sunacağımız önerilere göz atmadan karar vermemenizi öneririz. Çünkü artık çocuklar için yepyeni 11 yaş doğum günü fikirleri var ve klasik pastalı, mumlu doğum günü partileri eski tadını vermiyor…

Şimdiki çocuklar bol bol eğlenmek, arkadaşlarıyla beraber güzel bir kutlama yapmak istiyor. Peki, bunun için neler yapabiliriz, şimdi ona bakalım. İlk olarak 11 yaş doğum günü için mekan bulalım. Sonra güzel bir 11 yaş doğum günü konsepti, ardından süslemeler ve tabii ki pasta! Haydi, başlayalım!

11 Yaş Doğum Günü Partisi – Nerede Kutlasak?

11… Gençliğe doğru adım atmak üzere olan bir yaştan bahsediyoruz. Artık Örümcek Adam’lı, Batman’li, arabalı doğum günü partileri için biraz daha olgun bir çocuk var karşımızda… Dolayısıyla daha farklı bir 11 yaş doğum günü konsepti düşünmemiz gerekiyor. Bunun için de ilk olarak evde doğum günü kutlamayı elememiz gerekiyor. Çünkü eğlenceli bir 11 yaş doğum günü partisi için ev, çok da güzel bir seçenek değil. Peki, nerede kutlayacağız? İşte, önerilerimiz:

Çocuk Dans Atölyesi: Son dönemin en popüler çocuk doğum günü partisi mekanlarından biri de çocuk dans atölyeleri. Genellikle çocuk dans kursu olarak hizmet veren kurumlar, doğum günü organizasyonları için tek günlük atölyeler düzenliyor. Elbette 11 yaş doğum günü partisi, mükemmel bir pastayla ve süslemelerle başlıyor. Pastalar kesilip hediyeler açıldıktan sonra günün çocuğu, arkadaşlarını da alıyor ve eğitmenleriyle birlikte gerçek bir dans stüdyosunda diledikleri gibi dans etmeye başlıyorlar. 

Çocuk Resim Atölyesi: 11 yaş doğum günü için mekan düşünen ailelere bir diğer önerimiz de çocuk resim atölyesi. Özellikle çizim, boyama ve resim yapmayı seven çocuklar, bu 11 yaş doğum günü konseptine bayılıyor. İlk olarak kendileri için süslenen mükemmel bir salonda aileleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte eğleniyor, pastasını üflüyor ve hediyelerini açıyor. Ardından da eğitmenleriyle birlikte resimler çiziyor, taşlar boyuyor ve hayal dünyalarını genişletiyorlar.

Bu arada eğer çocuğunuzun cep telefonu ve bilgisayarla ilgilendiği süreyi azaltmak istiyorsanız onu faydalı bir hobiye yönlendirebilmeniz açısından da bu 11 yaş doğum günü fikirleri, çok iyi olur. Burada resim yapmanın ve dans etmenin tadını alan çocukların pek çoğu, daha sonrasında da eğitim almaya ve yaşamlarında sanata yer vermeye devam ediyor…

11 Yaş Doğum Günü İçin Mekan Tuttuğunuzda…

Şimdi muhtemelen aileler böyle güzel bir 11 yaş doğum konsepti için ne kadarlık bir bütçeye ihtiyaçları olduğunu bilmek istiyor. Endişelenmeyin, düşündüğünüz kadar da uçuk rakamlar değil… Ama doğum günü için mekan kiralama fiyatlarına değinmeden önce 11 yaş doğum günü için mekan kiralamanın avantajlarını anlatım; artılarını, eksilerini birlikte belirleyelim.

11 yaş doğum günü partisi için çocuğunuz eve pek çok arkadaşını davet edecek. Bu kadar çocuğun bir evi ne kadar hızlı bir şekilde dağıtabileceğini mutlaka biliyorsunuzdur. Ayrıca 11 yaş doğum günü partisi boyunca konuklara ikram servisi yapacak, kesinlikle çocuğunuzun doğum gününden hiçbir şey anlamayacaksınız. Üstüne üstlük, ikramıydı, süslemesiydi, hediyeliğiydi, içeceğiydi derken pek çok da masraf çıkaracaksınız. Konuklarınız gittikten sonra da detaylı bir temizliğe girişeceksiniz…

Şimdi gelelim 11 yaş doğum günü için mekanın artılarına… Siz tüm gün boyunca çocuğunuzla ilgilenecek; ikrama, karşılamaya, servise, süslemeye karışmayacaksınız. Çünkü sizin adınıza tüm süreci kiraladığınız doğum günü partisi mekanının görevleri yapacak. Siz tıpkı bir misafir gibi kutlama mekanına gelecek, ardından da misafir gibi gideceksiniz. Dağılma, toplama, temizleme derdiniz olmayacak. Ayrıca çocuğunuz için çok daha estetik bir ortamda havalı bir 11 yaş doğum günü partisi organize edecek, herkesi şaşırtacaksınız. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacak temiz, düzenli ve lüks bir mekanda, ücretsiz otopark hizmetinden, profesyonel video-fotoğraf çekiminden, konforlu dinlenme alanlarından faydalanmalarını sağlayacaksınız. E, daha ne olsun, değil mi?

Doğum Günü İçin Mekan Kiralama Fiyatları – 250 TL’den Başlayan Fiyatlarla…

250 TL’den başlayan fiyatlarla doğum günü için mekan kiralama hizmeti alabiliyorsunuz, evet. Ama tuttuğunuz mekanda konuklarınızı ağırlamak ister misiniz, orasını bilemiyoruz. Çünkü 250 TL gibi düşük bir rakama, kusursuz bir 11 yaş doğum günü partisi planlanamaz. Dolayısıyla ya hijyenden ya imkanlardan ya da görsellikten uzak bir 11 yaş doğum günü geçirmek zorunda kalırsınız.

Bunun yerine hayattaki en değerli varlıklarınızdan biri olan çocuğunuzun 11 yaş doğum günü için tüm detayları sizin adınıza halleden profesyonel bir kurumdan dört dörtlük bir hizmet almak, eğlenceli, rengarenk ve cıvıl cıvıl bir doğum günü organizasyonu yapmak istemez misiniz? O halde elbette biraz bütçenizi artırmanız gerekecek. Ama merak etmeyin, süper ötesi bir 11 yaş doğum günü partisi planlamak için 5000-7500 TL aralığında bir bütçe yeterli!

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44