Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

5 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Fikirler – 5 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Mekan mı Kiralayacaksınız?

En Güzel 5 Yaş Doğum Günü Konsepti Hangisi? 

Eski zamanlardaki yaş kavramıyla şimdikiler pek de bir değil. Artık 5 yaşındaki bir çocuk, her şeyi eski nesile göre çok daha çabuk kavrayabiliyor. Dolayısıyla klasik eğlenceler, pastalı-müzikli doğum günü partilerinden zevk almıyor, daha farklı şeyler arıyorlar. Yani çocukluğumuzun sarı kolalı, pastalı, kurabiyeli doğum günü partileri, şimdi farklı konseptlerle hazırlanıyor.

Peki, çocuklar tarafından en çok sevilen 5 yaş doğum günü fikirleri neler? Hangi 5 yaş doğum günü konsepti daha popüler? 5 yaş doğum günü partisi için mekan tutmak gerekli mi? Doğum günü için mekan kiralama fiyatları neye göre değişiyor? 5 yaş doğum günü ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

5 Yaş Doğum Günü Partisi – Sınırsız Eğlenceye Hazır Olun!

Evet, her doğum günü ve her yaş çok önemli. Hepsinin ayrı birer anlamı var. Ancak 5 yaş, çocuğunuz için biraz daha farklı bir anlama sahip olabilir. Artık kendini daha iyi ifade ediyor, çevresini çok daha iyi gözlemliyor. Sevdiği dostları, beğendiği şarkıları, merakla takip ettiği çizgi filmleri var… Artık çocuğunuz tam olarak bir birey. Ancak şimdilik küçük bir birey… Peki, küçük birey için kostümlü, dekorlu ve dikkat çekici 5 yaş doğum günü partisi nasıl yapılır?

5 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Mekan mı Tutmalı, Ev mi Düzenlenmeli?

5 yaş doğum günü partisiyle ilgili açıklamalarımıza herkesin aklına gelen ilk soruyla başlayalım. 5 yaş doğum günü partisi için mekan tutmak gerekiyor mu? Evet, belki çocuğunuz biraz daha büyük olsaydı bugüne kadar pek çok keyifli doğum günü kutlaması yaptığı için evde bir organizasyon yapabileceğinizi söyleyebilirdik. Ancak çocuğunuz henüz küçük olduğundan dolayı daha kapsamlı ve gösterişli bir doğum günü partisi için çocuk doğum günü mekanlarını araştırmak, daha doğru.

En Sevilen 5 Yaş Doğum Günü Fikirleri Neler?

5 yaş doğum günü partisi için mekana karar verdikten sonra şimdi de 5 yaş doğum günü için konsept belirliyorsunuz. Elbette belirleyeceğiniz konseptler, çocuğunuzun beğenilerine ve cinsiyetine göre değişebiliyor. Ancak genel olarak 5 yaş doğum günü konsepti erkek çocuklarda Spider-man, Patron Bebek, Batman, Kral Şakir ve Arabalar oluyor. 5 yaş doğum günü konsepti kız çocuklarda ise Maşa ile Koca Ayı, Barbie, LOL, Karlar Kraliçesi, Minnie Mouse ve Unicorn olarak tercih ediliyor. 5 yaş doğum günü konsepti olarak belirlenen animasyonların ve karakterlerin renklerinde balonlar, örtüler, tabaklar, bardaklar ve çeşitli süslemeler alınıyor.

Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanlarından Hangisi Daha Popüler?

5 yaş doğum günü konsepti erkekler ve kızlarda farklı farklı olsa da mekan genellikle fark etmiyor. Eğer çocukların doğum günü yaz mevsimine denk geliyorsa bahçeli ve açık havadaki doğum günü partisi mekanları tercih ediliyor. Ancak aileler, çocukların doğum günü partisi süresince durmadan zıplayacağını, koşacağını düşünerek hasta olmamaları için açık havadaki çocuk doğum günü partisi mekanlarını değil, iç mekanları seçiyorlar. İstedikleri tarzda dekor ve süslemeyle harika bir 5 yaş doğum günü partisi organize ediyorlar.

Doğum Günü İçin Mekan Kiralama Fiyatları – 200 TL’ye Doğum Günü Partisi Mekanları…

5 yaş doğum günü fikirleri içinden seçtiğiniz bir konsepti, kişi sayınıza göre belirlediğiniz çocuk doğum günü partisi mekanlarında organize ediyor, çocuğunuz için unutulmaz bir kutlama hazırlıyorsunuz. Elbette, böyle keyifli bir organizasyon için kesenin ağzını biraz açmak gerekiyor. 5 yaş doğum günü partisi için araştırma yapmaya başladıysanız 200 TL’den 5000 TL’ye uzanan geniş bir aralıkta seçenekleriniz olduğunu görmüşsünüzdür.

Aralığın bu kadar geniş olmasının sebebi ise aslında tamamen 5 yaş doğum günü partisi konseptiyle alakalı. Eğer süsleme, dekor, kostüm, pasta ve organizasyonu kiralama yaptığınız yerden bekliyor, hiçbir detayla ilgilenmek istemiyor, konuklarınızın karşılanmasını ve ikram yapılmasını istiyorsanız bütçenizi 5000 TL civarına çıkarmanız gerekiyor. Ancak doğum günü için mekan kiralama fiyatlarına bu parayı ödediğinizde ücretsiz otopark hizmeti alıyor, temiz ve düzenli bir atmosferde 5 yaş doğum günü partisi veriyor, konuklarınızı oldukça lüks bir mekanda ağırlıyorsunuz… Elbette karar sizin.

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44