Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bahçeli Doğum Günü Mekanı Kiralama Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Kiralık Doğum Günü Mekanı

Bahçeli Doğum Günü Mekanları ile Çocuklarınız Özgürce Eğlensinler!

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşıyor ve güzel bir sürpriz hazırlayarak onu mutlu etmek mi istiyorsunuz? Farklı ve yaratıcı bir şeyler mi arıyorsunuz? Son yılların gözdesi doğum günü organizasyon mekanları ile keyifli bir doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz. 

Aklınızda birçok fikir ve yapılacak işler varsa kollarınızı sıvamadan önce doğum günü partisini nerede yapacağınıza karar vermelisiniz. Mekan tercihinizi yaparsanız hem araştırma alanınızı daraltır hem de konsepti, süslemeleri ve yapılacak etkinlikleri daha kolay seçersiniz. Aynı zamanda bütçenizi doğum günü mekanına göre belirlersiniz. Peki açık ya da kapalı doğum günü mekanları neler? Bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları ile kapalı doğum günü mekan fiyatları arasında ne gibi bir fark var? Yakından bakalım…

Bahçede Doğum Günü Organizasyon Fiyat Aralıkları

Çocuğunuz yaz aylarında doğduysa mekanı mutlaka açık hava olarak tercih etmelisiniz. Daha rahat bir organizasyon düzenlemek ve çocuklarınızın farklı aktiviteler yapmasına olanak tanımak için bahçeli doğum günü mekanları idealdir.

Bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları 100 TL’den başlar ve saatlik 5000 TL’ye kadar çıkabilir. Bu uçurumun sebebi elbette doğum günü organizasyon mekanlarının sunduğu imkanlardır. Bazı doğum günü organizasyon firmaları kişi başı 100 TL gibi bir ücret de talep edebilirler. Bu durum şehirden şehre, sahilden merkeze, otelden eğitim kurumuna kadar bu hizmeti verenlerin imkanlarından etkilenir. 

100 – 250 TL aralığındaki bahçeli doğum günü organizasyonu, sadece mekan kiralama ve süslemeleri içerebilir. Yeme içme, ikramlar, çocuklara özel etkinlikler bu ücrete dahil olmayabilir. 250 – 500 TL bandındaki doğum günü mekan kiralama fiyatları içerisine ise; mekan kirası, süsleme, ikramlar ve birkaç oyun ya da yarışma dahil olabilir. 

İyi bir çocuk doğum günü partisi mekanları saatlik 500 TL ve üzerinde bir rakam isteyebilir. Bahçeli doğum günü organizasyonu fiyatları içerisine; mekanın kirası, süsleme, ikramlar, konukları karşılama ve ağırlama, otopark, palyaço ve animatörler, sihirbaz ve dans gösterileri, yarışmalar ve farklı etkinlikler girebilir. 

Bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları; talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda şekillenecektir. Mekan kirasına makul bir ücret öderken yiyecek ve içecekler, süslemeler ve etkinlikler için yüksek meblağ harcayabilirsiniz. Dolayısıyla bütçenizin sınırlarını bilerek doğum günü organizasyonunuzu şekillendirebilirsiniz. 

Bahçeli Doğum Günü Mekan Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bahçeli doğum günü mekan kiralama fiyatları; konsepte, bu konsepte uygun süsleme ve dekorların detayına, kostüm taleplerine, yapılacak olan etkinlik ve yarışmalara, ağırlanacak çocuk ve ebeveyn sayısına göre belirlenir. Bu detaylara yakından bakalım…

Yeme – İçme ve İkramlar Bahçeli Doğum Günü Mekanları Kiralama Fiyatları Üzerinde Etkili!

Doğum günü organizasyon fiyatları üzerinde en çok etkili olan faktör yeme içmedir. Çünkü doğum günü pastanızı organizasyon firmanızdan isterseniz ödeyeceğiniz ücret artacaktır. Buna ek olarak konuklarınıza ikram edeceğiniz yiyecekler ve içecekler de maliyete eklendiğinde bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları yükselecektir. Tavsiyemiz, yeme – içme ve ikram detaylarını daha uygun firmalarla ya da kendiniz halletmeniz. 

Erkek ve Kız Çocuk Doğum Günü Konseptleri Bahçede Doğum Günü Organizasyon Fiyatlarını Etkiliyor!

Bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları açısından baktığımızda çocuklarınızın cinsiyetlerinin de etkili olduğunu görürüz. Kız çocukları için hazırlanan dekorlar ve süslemeler ile erkek çocuk doğum günü konseptleri birbirinden farklı olduğu için ödeyeceğiniz doğum günü organizasyon fiyatları da değişkenlik gösterecektir. Kız çocukları Elsa, Barbie gibi konseptler isterken erkek çocuklar Spider Man, Hulk ya da Cars gibi konseptler hayal ediyor.

Yaşa Göre Doğum Günü Mekan Fiyatları Değişiyor! 1, 2, 3, 4 ve 5 Yaş Doğum Günü Ücretleri

Bahçede doğum günü organizasyonu her yaşta yapılabilir elbette ancak doğum günü mekan kiralama fiyatları yaşa ve bu yaşın doğum günü konseptlerine göre değişiyor. 1 yaş doğum günü mekan fiyatı ile 7 yaş doğum günü organizasyon fiyatı aynı olmuyor. Sunulan pasta ve ikramlar, hazırlanan dekor ve süslemeler, oynanacak oyunlar ve yapılacak gösteriler değişeceği için bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları ortalaması artıyor. 

Etkinliklere Göre Bahçeli Doğum Günü Mekan Kiralama Fiyatları Değişiyor

Doğum günü mekan kiralama fiyatları üzerinde bir diğer etken de yapılacak etkinlikler. Bahçede gerçekleşecek bir doğum günü için çok fazla oyun ve yarışma seçeneği oluyor. Balon uçurmaktan yüz boyamaya, çuval yarışlarından dart atmaya, dans etmekten sihirbaz gösterisine kadar onlarca etkinlik var. Çocuklarınızın ilgi alanlarına göre seçeceğiniz aktiviteler ve yarışmalar, sanatçı ve DJ davetleri, etkinlikler için gerekli ekipman ve teknolojiler fiyatları arttıracaktır. 

Video ve Fotoğraf Çekim Ücretleri de Etkili

Bahçede doğum günü organizasyonlarında kapalı alanlardan daha çok fotoğraf ve video çekme imkanı bulursunuz. Kiralama ücretlerine ekstra olarak eklenen fotoğraf ve video çekim hizmeti alarak bu güzel anı ölümsüzleştirebilirsiniz. 1500 TL’den başlayan video ve fotoğraf çekim ücretleri karşınıza çıkabilir.

Doğum Günü Mekanını Önce Görün Sonra Kiralayın! Bahçeli Doğum Günü Mekanları

Çocuğunuzun en mutlu gününde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız bahçeli bir doğum günü mekanı kiralamadan önce organizasyon yerini görün. Genellikle internetteki bilgiler yanıltıcı olduğu için size vadeliden bahçe büyüklüğünü, organizasyon detaylarını, imkanları ve avantajları sorgulayın. Bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları ikinci sırada olsun, ilk sıraya kaliteyi koyun. 

Açık hava doğum günü mekanları ve bahçeli doğum günü mekanları kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Sanat Akademi danışmanlarını arayın, sizin yerinize tüm detayları düşünelim…

[widget-195]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44