Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İstanbul Kiralık Eğitim Salonları – Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitim Salonu Kiralama

İstanbul’un En İyi Eğitim Salonları – İstanbul Eğitim Salonu Fiyatları

İstanbul kalabalık nüfusu ile iş hayatının olduğu kadar eğitimin de merkezi. Birbirinden nitelikli üniversiteler ve liseler, akademik eğitim veren kurslar, kişisel ve mesleki eğitim merkezleri İstanbul’da bulunuyor. Kendini geliştirmek isteyen her yaştan insan, kurslardan ve atölyelerden yararlanırken bu eğitimleri düzenleyen firma ve kurumlar da kendi bünyelerinde ya da eğitim salonu kiralayarak organizasyonlarını gerçekleştiriyor.

İstanbul’da eğitime bu kadar yoğun talep olması beraberinde İstanbul kiralık eğitim salonları seçeneklerini arttırıyor. Kapalı alanlardan açık hava toplantı ve konferans salonlarına kadar farklı alternatifler bulunuyor. Fiyatları ve imkanları da değişiklik gösteriyor elbette, yakından bakalım…

Eğitim Kurumlarında Kiralık Salonlar

Eğitim salonu kiralama İstanbul seçeneklerinden ilki eğitim kurumlarında olanlar. Fotoğrafçılıktan dansa, oyunculuktan müziğe kadar İstanbul’da binlerce kurs var. Bu kurslar eğitim vermenin yanında salonlarını firmalara, girişimcilere ve topluluklara kiralıyorlar. 

Siz de kiralık eğitim salonu İstanbul seçeneklerini değerlendiriyorsanız yıllardır eğitim veren kurumları tercih edebilirsiniz. Derslikleri geniş ve temiz, teknik ekipmanları kaliteli, güler yüzlü hizmet veren eğitim kurumlarından salon kiralayabilirsiniz. 

Kiralık Konferans Salonları

Biliyorsunuz ki oteller konferans salonlarını kiralıyorlar. İstanbul kiralık eğitim salonları arasında bunlar da yer alıyor. Özellikle holdingler ve Türkiye’nin büyük markaları eğitimleri için otellerde yer alan konferans salonlarını tercih ediyorlar. 100 kişiden 500 kişiye kadar artan kapasiteli konferans salonlarında nitelikli eğitimler gerçekleşiyor.

Kiralık eğitim salonu İstanbul listenizde mutlaka konferans salonlarının yer alması gerekiyor. Projeksiyondan perdeye, mikrofondan kameraya, ikramlardan ulaşıma kadar ayrıcalıklı hizmetler sunabiliyorlar.

Açık Hava Kiralık Salonlar

İstanbul kiralık eğitim salonu arıyorsanız açık hava mekanlardan da yararlanabilirsiniz. İstanbul’un özellikle sahil kesiminde ve ormanlık alanlarında yer alan açık hava eğitim mekanları ya da otellerin konferans salonları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Beşiktaş, Ortaköy, Üsküdar, Kadıköy gibi sahil güzergahlarında yer alan eğitim kurumlarının açık hava toplantı mekanlarında eğitim etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Geniş İmkanlar Sunan İstanbul Kiralık Eğitim Salonları

İstanbul kiralık eğitim salonları lüks otellerden mütevazi ancak deneyimli eğitim merkezlerine kadar farklı yerlerde bulunuyor. Hatta merdiven altı diye tabir ettiğimiz kaçak eğitim kurumları da salonlarını kiralıyorlar. Peki iyi eğitim salonlarını kötülerden nasıl ayır edeceksiniz? İstanbul kiralık eğitim salonları arasından seçim yaparken bunlara dikkat edin; 

 • TV, projeksiyon, perde ve yazı tahtası gibi sunum ekipmanları

 • Misafir karşılama ve resepsiyon hizmetleri

 • Tüm faturalar ücrete dahil

 • Yüksek hızda ve kesintisiz internet

 • Güvenlik 

 • Yeme içme ve ikramlar 

 • Temiz ve konforlu salonlar

 • Coffee break alanı 

 • Merkezi konum

 • Cafe ve teras alanları

 • Kırtasiye malzemeleri

Eğitim salonu kiralama İstanbul için seçenek bolluğundan dolayı zor olsa da bahsettiğimiz kalite standartlarına dikkat ederek en doğru tercihi yapabilirsiniz. 

İstanbul Kiralık Eğitim Salonu Fiyatları – Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirsiniz?

İstanbul kiralık eğitim salonu fiyatları; salonun otel, konferans merkezi, eğitim kurumu ya da özel bir şirkette olup olmamasına ve imkanlarına göre belirlenir. Geniş salonlar, teknolojik ekipmanlar, ikramlar, otopark ve misafir karşılama gibi ayrıcalıkları olan eğitim salonlarının fiyatları daha yüksek olmaktadır. Saatlik İstanbul kiralık eğitim salonu fiyatları 100 TL’den başlarken sunulan olanaklar arttıkça bu fiyat da yükselmektedir. Dolayısıyla ucuz olan eğitim salonları fırsat olarak görülmemeli, beklenti ve ihtiyaçlara göre tercih yapılmalıdır. 

Siz de kiralık eğitim salonu İstanbul seçenekleri arasında kaybolmaktansa; şehrin en iyi otellerini ve eğitim kurumlarını tercih edin, sürprizle karşılaşmayın. Sektörde deneyimli olan ve referansları güçlü olan oteller ve eğitim kurumları ödediğiniz paranın karşılığını almanızı sağlayacaktır. 

[widget-194]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44