Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Fotoğraf Çekimleri İçin Stüdyo Kiralama - Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Fotoğraf Çekimi İçin Kiralık Mekan mı Arıyorsunuz?

Düğün, albüm ya da sosyal medya fotoğraf çekimleri için stüdyo kiralamayı mı düşünüyorsunuz? Son derece estetik bir şekilde dizayn edilmiş, ince detaylara önem verilmiş bir fotoğraf stüdyosunda mükemmel konseptler yaratabilirsiniz. İsterseniz fotoğrafçınızla birlikte gelir isterseniz de kiralık fotoğraf stüdyosunun fotoğrafçılarından destek alırsınız.

Fotoğraf çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti aldığınızda dilerseniz ekipmanları da kullanabilirsiniz. Peki, güneş ışığı alan, aydınlık ve dekoratif bir fotoroğaf stüdyosu kiralamak için ne yapmalısınız? İlk olarak fotoğraf çekimi için kiralık mekanları listeliyoruz ve her birini detaylıca inceliyoruz. Beklentilerimizi, konseptimizi ya da hayal ettiklerimizi karşılamayan kiralık fotoğraf stüdyosunu hemen eliyoruz! Şimdi, birlikte daha detaylıca bakalım…

Fotoğraf Çekimleri İçin Stüdyo Kiralama – Nasıl Bir Mekan Arıyorsunuz?

Sosyal medya üzerinden satış yapıyor ya da fenomen olmaya çalışıyorsunuz. Peki, en çok neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Elbette, mükemmel fotoğraflara. Kusursuz bir açı, doğru bir mekan ve efsane bir poz! Ya da bir fotoğrafçısınız ve ihtiyacınız olan zamanda stüdyonuz çekim için müsait değil, dolayısıyla da uygun fiyatlı ama şık bir fotoğraf stüdyosu kiralamak zorundasınız… Merak etmeyin! Fotoğraf çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti aldığınızda hem istediğiniz zaman fotoğraf çekebilecek hem de en güzel pozları yakalayacaksınız. 

Fotoğrafçılar İçin Tasarruflu Bir Seçenek: Günlük Stüdyo Kiralama 

Yazının başından beri aklınızın bir köşesinde duran soruyu biliyoruz. “Fotoğraf çekimi için kiralık mekan tutacağım ama kazanacağım paranın yarısından çoğunu oraya mı vereceğim?” Tabii ki de hayır. Aslında düşündüğünüzün aksine fotoğraf stüdyosu kiralama hizmeti aldığınızda daha çok kâr etmiş olacaksınız. Nasıl mı? Şimdi giderlerinizi bir düşünelim. Diyelim ki gelin-damat çekimi yapacaksınız.

  • Tüm gün fotoğraf stüdyosunu çifte ayıracak, başka hiçbir çekim almayacaksınız. Dolayısıyla tüm gün yalnızca tek bir işten para kazanacaksınız.

  • Gelin-damat ve varsa yanlarında gelen kişilerin yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayacaksınız. Dolayısıyla bu gıda, mutfak, temizlik ve sarf malzemelerine para harcayacaksınız.

  • Fotoğraf stüdyonuzda tüm gün elektrik ve su kullanacaksınız.

  • Eğer dekor veya süsleme talepleri varsa bu istekler için para harcayacaksınız. 

  • Ekipman ihtiyacınız oluşursa bunu temin etmek için yeniden para harcayacaksınız.

Şimdi de kiralık fotoğraf stüdyosu tutmanın aynı konular özelinde avantajlarına değinelim. 

  • Fotoğraf çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti aldığınızda, kendi stüdyonuzdaki çalışanlarınız farklı bir çekim yapabilecek. Yani aynı anda iki farklı müşteri alınmış olacak.

  • Fotoğraflarını çektiğiniz çift ve yanlarındaki konukların tüm yeme-içme ihtiyaçları kiralık fotoğraf stüdyosu tarafından karşılanacak. 

  • Günlük fotoğraf stüdyosu kiralama hizmeti aldığınızda elektrik, su veya malzeme gideriniz olmayacak, her şey tamamıyla kiralık fotoğraf stüdyosunda olacak.

  • Fotoğraf çekimleri için mekan, tüm dekor ve süsleme taleplerinizi karşılayacak.

  • Aynı zamanda da flaş, arka plan, soft box ve sürekli çekim ışığı gibi tüm ekipmanları sizin adınıza tedarik edecek.

Fotoğraf Çekimleri İçin Stüdyo Kiralama Fiyatları – 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla…

Gördüğünüz üzere fotoğraf çekimleri için stüdyo kiralamak, çok daha avantajlı. Üstelik yalnızca yan giderlerden dolayı değil, diğer pek çok imkan sayesinde de avantajlı olacaksınız. Konuklarınız, kiralık fotoğraf stüdyosunun ücretsiz otoparkını, dinlenme alanını, soyunma odasını, kilitli dolaplarını da kullanabilecek.

Ayrıca kiralık fotoğraf stüdyosunun merkezi konumu, tüm misafirlerinizin sizi tercih etmesini sağlayacak. Elbette tüm bu artıların sizin için bir maliyeti de olacak. Eğer fotoğraf çekimi için mekan kirasına ek olarak yukarıdaki tüm imkanları da talep ediyorsanız ortalama 5000-6000 TL bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Sadece günlük stüdyo kiralamak isterseniz de 500 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz…

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44