Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tiyatro Çalışmaları İçin Stüdyo Kiralama – Geniş Bir Salonda Çalışma Yapmaya Ne Dersiniz?

Tiyatro Provaları İçin Günlük Stüdyo Kiralama – Mekanı Kullandığınız Kadar Ödeme Yapın!

Amatör olarak bir oyun sergileyeceksiniz ve prova yapmak için uygun bir alanınız yok. Ya da tiyatronuzda oldukça yoğun bir program var ve çalışmak için stüdyoyu dönüşümlü olarak kullanmak zorundasınız. Diğer bir seçenek de okul olarak yıl sonu gösterisi için bir piyes hazırlıyor, öğrencilerinizle birlikte prova yapmak için bir alan bulamıyorsunuz.

Aslında bunun gibi pek çok sebebiniz olabilir. Peki, neden tiyatro çalışmaları için stüdyo kiralama hizmeti almayı düşünmüyorsunz? Tiyatro prova alanı kiralama hizmeti aldığınızda hem stüdyo ışığı gibi temel ekipmanları ekstra bir ücret ödemeden tedarik ediyor hem de geniş bir kullanım alanına sahip oluyor, hareketlerinizi kısıtlamak zorunda kalmıyorsunuz… Haydi gelin, tiyatro çalışmaları için stüdyo kiralamayla ilgili tüm detayları konuşalım.

Tiyatro Prova Alanı Kiralama – Özgürce Çalışın!

Tiyatro oyununuz için yalnızca belirli zaman dilimlerinde prova yapabiliyorsanız ve o aralıkta tiyatronuzda yer olmuyorsa kiralık stüdyo tutmak zorunda kalmanız çok normal. Ancak günlük stüdyo kiralamak, size zannettiğinizden çok daha fazla fırsat yaratabilir. Son derece konforlu, profesyonel donanımlı ve geniş çalışma alanlarında, zaman ve hareket kısıtlaması olmadan çalışmak, mekanı kullandığınız kadar ödeme yapmak, güçlü akustiğe sahip prova alanında kendinizi role kaptırmak için yalnızca kiralık stüdyo tutmanız yeterli!

Üstelik ihtiyacınız olduğunda tiyatro çalışmaları için stüdyo kiralama hizmeti aldığınız kurumun alanında uzman eğitmenlerinden destek de alabileceksiniz. Aynı şekilde, eğer talep ederseniz siz provalarınızı yaparken profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar tarafından da kayda alınabileceksiniz. Bunun dışında tiyatro prova alanı kiralamak bana ne katar derseniz aşağıdakilere göz atabilirsiniz:

 • Teknik ve yönetimsel destek,

 • İhtiyaç halinde stüdyo ışığı, mikrofon, jimmy jib ve ses ekipmanları,

 • Ücretsiz otopark,

 • Yeme-içme servisi,

 • Kilitli dolap, soyunma odası,

 • Ses yalıtımlı odalar,

 • Güneş ışığı alan yüksek tavanlı ferah stüdyolar, 

 • Merkezi konum, kolay ulaşılabilirlik

 • Eğitmen desteği,

 • Fotoğraf ve video çekim imkanı,

 • Küçük, orta ve büyük stüdyolar

Tiyatro Çalışmaları İçin Stüdyo Kiralama Fiyatları – 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla…

Tiyatro oyunlarınız için yapacağınız provaları erteleyip programınızı bozmak zorunda değilsiniz. Tiyatronuzdaki stüdyoların müsaitlik durumunu takip etmek, dönüşümlü olarak kullanmak ya da ev ortamında prova yapmak yerine tiyatro çalışmaları için stüdyo kiralama fırsatlarını değerlendirin. Böylece hem gerçek bir sanat atmosferinde prova yapar, rolünüz için ihtiyacınız olan ambiyansı yaratırsınız hem de sınırlamalar olmadan dilediğiniz gibi çalışırsınız.

Üstelik ne kadar süreyle kiralık stüdyoya ihtiyacınız varsa o kadar ödeme yaparsınız. Yani günlük stüdyo kiralama ve saatlik stüdyo kiralama olarak farklı alternatifleriniz de var. Şimdi gelelim, tiyatro çalışmaları için stüdyo kiralama fiyatlarına. Tiyatro çalışmaları için stüdyo kiralama hizmetine yukarıda sizler için sıraladığımız tüm imkanları dahil ettiğinizde elbette kesenin ağzını biraz daha açmanız gerekiyor. Yani ortalama olarak bir 3000-5000 TL ödemeye hazır olun. Eğer daha uygun fiyatlı bir kiralık stüdyo arıyorsanız da yalnızca mekan kiralayarak ihtiyaçlarınızı daha düşük bir bütçeyle de karşılayabilirsiniz.

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44