Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Reklam Filmi Çekimleri İçin Stüdyo Kiralama – Uygun Fiyatlı Kiralama Seçenekleri…

Reklam Çekimi İçin Stüdyo Kiralama Hizmeti Alın!

Şık, temiz, sessiz ve merkezi konumdaki bir stüdyoya mı ihtiyacınız var? Reklam filmi çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti aldığınızda mekanı dilediğiniz gibi kullanabilme imkanına sahipsiniz. İsterseniz green box isterseniz de ürün çekimi yapabilirsiniz. Ekipmanlarınızı istediğiniz gibi kurar, günlük kiralık stüdyoya yalnızca kullandığınız süre kadar ödeme yaparsınız.

Hareketli reklam filmleriniz için ilgi çekici bir stüdyo kiralar, izleyiciler için görsel bir şölen hazırlanırsınız. Elbette reklam çekimi için stüdyo kiralamanın yapımcılar ve prodüksiyon ekibi için daha pek çok avantajı var. İsterseniz reklam çekimi için stüdyo kiralamayı daha detaylı bir şekilde ele alalım.

Reklam Filmi Çekimleri İçin Stüdyo Kiralama – Günlük ve Saatlik Kiralık Stüdyo

Tüm ekibinizin rahatça ulaşım sağlayabileceği, şehrin merkezinde kiralık stüdyo bulmak oldukça zor. Çoğu günlük kiralık stüdyonun dekorasyonu, reklam projeleri için yeterli değil. Ayrıca reklam çekimi için stüdyo kiralama hizmeti verilen mekanlarda ses yalıtımı yok dolayısıyla da çekim yaparken istenilen sessizliği sağlayabilmek için ekstra zorluklar yaşanıyor. Özetle tam kapsamlı, beklentileri karşılayan bir kiralık stüdyo bulmak, belki de çekim yapmaktan çok daha güç! Peki, reklam filmi çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Green Box Stüdyo

Genellikle reklam çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti veren mekanlarda green box stüdyo bulunmaz. Ancak eğer bir ürün veya model çekimi için green box’a ihtiyacınız varsa kiralık stüdyo tutarken buna dikkat edebilirsiniz.

İkram Servisi

Reklam filmi çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti aldığınızda yiyecek-içecek ikramının yapılıp yapılmayacağını da konuşmanızı öneririz. Çünkü genellikle setlerde yemek yemek için pek fazla zaman olmaz. Dolayısıyla dışarı çıkıp yemek yemeye vakit harcamak yerine zamanı daha verimli kullanabilmeniz açısından ikram servisi olan bir kurum bulmanız daha iyi olabilir.

Ücretsiz Otopark

Günlük kiralık stüdyo tuttuğunuzda ekipmanlardı, karavanlardı, servisleri derken pek çok aracınız mekana giriş-çıkış yapacak. Dolayısıyla yer bulma derdinin ya da otopark için ekstra ödeme yapma zorunluluğunun olmaması, çok önemli. İyi araştırmakta fayda var…

Sunulan İmkanlar

Kalabalık bir ekip olarak saatlik kiralık stüdyo tutuyorsanız dinlenme alanından lobiye, kulis olarak kullanılacak odadan lavabolara kadar her şeyi düşünmeniz gerekiyor. Eğer reklam film çekimleri için stüdyo kiralama hizmeti veren mekan size yeterli kullanım alanı vadetmiyorsa kararınızı gözden geçirmenizi önerebiliriz.

  • Ayrıca yüksek tavanlar,

  • Güçlü aydınlatmalar,

  • Güneş ışığı alan ferah odalar,

  • Son teknoloji ekipmanlar ve 

  • Konfor da dikkat etmeniz gereken kriterler arasında sayılabilir.

Reklam Filmi Çekimleri İçin Stüdyo Kiralama Fiyatları 750 TL’den Başlıyor…

Evet, yanlış duymadınız. Karşılama ve ikram servisli, ücretsiz otoparklı, temiz, düzenli ve şık dekorasyonu bir atmosfere sahip olmak için binlerce liralar ödemenize hiç gerek yok. 750 TL’den başlayan fiyatlarla günlük veya saatlik olarak reklam film çekimleri için stüdyo kiralama yapabiliyorsunuz. 

Elbette günlük kiralık stüdyodan farklı talepleriniz olabilir. Bunların karşılanması için görevlilerle iletişim kurmanız yeterli. Konforlu, geniş kullanım alanlı ve ferah stüdyolar için acele edin! Sanat Akademi’nin büyülü atmosferinden siz de faydalanın!

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44