Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Müzik Provaları İçin Stüdyo Kiralama - Kiralık Müzik Stüdyosu mu Arıyorsunuz?

Müzik Prova Stüdyosu Kiralamak İster misiniz?

Solo ya da müzik grubu olmanız hiç fark etmez, eğer provalarınızı yapabileceğiniz rahat bir mekanınız yoksa müzik stüdyosu kiralamayı düşünebilirsiniz. Akustik olarak hazırlanmış kiralık müzik stüdyosunda yüksek kaliteli ses sistemleriyle dilediğiniz gibi prova yapabilir, geniş bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

Böylece sürekli bir mekana kira vermek, ekstra giderlere bütçe ayırmak yerine müzik provoa stüdyosunu kullandığınız kadar öder; diğer giderlere ise hiç karışmazsınız. İsterseniz konser öncesi son provanızı yapar isterseniz de yakın zamanda çıkaracağınız albüm için çalışmalar yaparsınız. Ne dersiniz?

Müzik Provaları İçin Stüdyo Kiralama – Küçük ve Geniş Stüdyo Seçenekleri

Müzik gruplarının hem ekipmanları hem de üyeleriyle birlikte rahat bir şekilde çalışabilmesi için geniş bir alana ihtiyaç duymaları çok normal. Hem müzik enstrümanlarını dilediğiniz gibi yerleştirebilmeniz hem de klip çekimi yapılacaksa görselliği iyi bir şekilde ayarlayabilmeniz için müzik prova stüdyosu kiralamak, her zaman iyi bir seçenek. Bu arada müzik provaları için stüdyo kiralama hizmetini yalnızca profesyonel müzik grupları ya da şarkıcılar almıyor, amatör sanatçılar da müzik stüdyo kiralama fırsatından yararlanabiliyor.

Kiralık Müzik Prova Stüdyosu – Rezervasyon Oluşturmanız Yeterli!

Müzik provaları için stüdyo kiralamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, enstrümanlarınızı getirmek. Kiralık müzik prova stüdyosunda sizin için ses sistemi, projeksiyon, mikrofon, televizyon ve bilgisayar gibi pek çok teknolojik cihaz bulunuyor. İhtiyacınız olduğu takdirde piyano, keman, gitar, darbuka ve ukulele gibi müzik aletlerini de kullanabiliyorsunuz. 

Ayrıca yeme-içme ihtiyacınızı da müzik prova stüdyosunda karşılayabiliyorsunuz. Böylece ne sıfırdan bir stüdyo kiralamak için düzenli ödeme yapıyor ne fatura ödüyor ne de diğer giderlere dahil oluyorsunuz. Müzik stüdyosu kiralama hizmeti aldığınızda ücretsiz otoparktan faydalanabiliyor, hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Peki, tüm bu hizmet size ne kadara mal oluyor?

Müzik Stüdyo Kiralama Fiyatları – 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kiralık Müzik Stüdyosu!

Klip çekimi, grup çalışması, kuyruklu piyano çalışması, fotoğraf çekimi ya da video çekimi… Müzik provaları için stüdyo kiralama hizmeti aldığınızda sanat dolu ve donanımlı bir ortamda dilediğiniz gibi çalışma yapabiliyorsunuz. Doğal ışıklı, yüksek tavanlı, klima ve havalandırma sistemli, konforlu, geniş, hijyenik ve bakımlı bir stüdyodan faydalanabiliyorsunuz. Eğer isterseniz siz müzik prova stüdyosunda çalışırken profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar tarafından kayda alınabiliyorsunuz.

Yani, kiralık müzik stüdyosunda her şey tamamen sizin rahatınız için oluşturuluyor! Elbette bu rahatlığın da bir maliyeti var. Eğer tam kapsamlı kiralık müzik stüdyosu tutmak istiyor; otoparkınızdan karşılanmanıza, ikram servisinden ekipman tedariğine kadar her konuda size destek olunmasını istiyorsanız bunun için kesenin ağzını biraz açmak gerekiyor. Yani müzik provaları için stüdyo kiralamaya 5000-10000 TL aralığında bir bütçe yeterli oluyor. Eğer daha uygun fiyatlı bir müzik stüdyosu kiralamak istiyorsanız da imkanlardan faydalanmamayı seçebiliyor ve yalnızca mekanı kiralıyorsunuz. O zaman da 3500-5000 TL aralığında bir ödeme yapmanız yeterli oluyor. Eğer kiralık müzik prova stüdyosu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz!

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44