Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İstanbul Toplantı Salonları – İhtiyaçlarınızı Doğru Belirleyin!

İstanbul Toplantı Salonu Kiralama Hizmetlerinden Hangisi Sizin İçin Uygun?

Mevcut iş yeriniz farklı bir konumda olabilir. Ancak İstanbul’da yapacağınız bir toplantı organizasyonu varsa kiralık toplantı salonu tutabilirsiniz. Böylece farklı şehirlerden gelen konuklarınızı en iyi şekilde ağırlar, her detayla yakından ilgilenirsiniz. Ayrıca toplantı salonu kiralama hizmetinden uzun süreli olarak faydalandığınızda kiralık toplantı salonunu eğitim, konferans, sunum ve seminer gibi farklı amaçlarla da değerlendirebilirsiniz.

İstanbul toplantı salonu kiralama hizmetlerini araştırmaya başladıysanız karşınıza otel, eğitim kurumu ve restoran gibi pek çok seçenek çıktığını görmüşsünüzdür. Şimdi ihtiyacınıza göre İstanbul toplantı salonlarının hangisinin sizin için daha uygun olduğunu bulacağız…

Misafirlerinizi Kendi Ofisinizdeymiş Gibi Ağırlayabilirsiniz!- Toplantı Salonları İstanbul

Şehir dışından geliyor, mevcut ofisinize sığmıyor ya da görüntü olarak şık bir toplantı salonunun prestijinizi iyileştireceğini düşünüyorsanız kiralık toplantı salonu tutabilirsiniz. Zaten günlük toplantı salonu kiralama hizmetinden faydalanan pek çok kişi de ya ekstra ekipman tedarik etmek zorunda kalmamak ya da sürecin tüm detaylarını kuruma bırakmak için bu fırsatı tercih ediyor. İstanbul toplantı salonu kiralama hizmetinden faydalandığınızda sizin adınıza tüm süreci görevli kişiler yönetiyor; misafirlerinizin karşılanmasından ihtiyacınız olan teknolojik cihazların tedarik edilmesine, ikram servisinden otopark hizmetine kadar her detayla ilgileniliyor. Bu yüzden de pek çok firma günlük toplantı salonu kiralamaya rağbet gösteriyor.

İstanbul Toplantı Salonlarından Hangisini Seçmelisiniz?

Toplantı salonları İstanbul’un pek çok ilçesinde ve semtinde mevcut. Oteller, zincir restoranlar ve çeşitli eğitim kurumları, toplantı odalarına ve sundukları imkanlara göre farklı farklı hizmetler verebiliyor. Elbette İstanbul toplantı salonu kiralama hizmetinden en iyi şekilde faydalanmak için ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemeniz gerekiyor. Peki, ihtiyaçlarınızı nasıl belirleyeceksiniz? İşte, ayrıntılar:

1- Kaç Kişi Olacağınızı Netleştirin! – İstanbul Toplantı Salonu Kiralama

Toplantı organizasyonunun büyüklüğü, toplantı salonu kiralama hizmetinden hangisinin daha iyi olduğuna karar vermeniz açısından önemlidir. Örneğin, 100-150 kişiden oluşan bir toplantı organizasyonunuz varsa oteller sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Çünkü pek çok otelde geniş kiralık toplantı salonları bulunur.

2-İkramlı mı Yemekli mi? – Toplantı Salonları İstanbul 

Eğer büyük çaplı bir toplantı organizasyonu düzenleyecek ve yemek servisi yaptıracaksanız yine aynı şekilde toplantı odası kiralamak için otelleri araştırabilirsiniz. Ancak eğer kuru pasta, yaş pasta ve içecek gibi ikramların yeterli olduğunu düşünüyorsanız öncelikli olarak eğitim kurumlarını değerlendirebilirsiniz.

3-Bütçeniz Ne Kadar? – İstanbul Toplantı Salonu Kiralama

Eğer toplantı salonu kiralamak için 10-20 bin TL aralığında bir bütçeniz yoksa daha uygun fiyatlı bir kiralık toplantı salonu arıyorsanız yine aynı şekilde eğitim kurumlarını ve restoranları araştırabilirsiniz. Şık dekorasyonlu bir eğitim kurumunda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

4-Ekipmanlarınız Var mı? – Toplantı Salonları İstanbul

Eğer projeksiyon cihazı, televizyon, yazı tahtası, ses sistemi veya mikrofon gibi ekipmanlarınız yoksa ya da ekstra olarak onları tedarik etmekle uğraşmak istemiyorsanız tüm restoran zincirlerini listenizden çıkarabilirsiniz. Çünkü günlük toplantı salonu kiralama hizmeti veren restoranlar genellikle konukları için yalnızca boş ve geniş bir alan sunuyor. Bu noktada ihtiyaçlarınızı bir eğitim kurumundan karşılayabilirsiniz.

İstanbul Toplantı Salonu Kiralama Hizmetinden Nasıl Faydalanacaksınız?

Toplantı salonu kiralamak için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirledikten sonra tüm seçeneklerinizi birer birer listeleyin. Listelediğiniz her kurumdan bir fiyat teklifi alın ve mutlaka kurumu ziyaret edin. Çünkü web sitelerinde ve internet reklamlarında sunduklarını iddia ettikleri her imkanı, oraya gittiğinizde bulamayabilirsiniz. Çoğu firma, müşteri çekebilmek için farklı farklı olanakları olduğunu yazıp toplantı günü geldiğinde insanları mağdur edebiliyor. Bu yüzden kurumun düzenine, ekipmanların kalitesine, görevli kişilerin yaklaşımlarına ve sosyal imkanlarına dikkat etmenizi öneririz.

İstanbul Toplantı Salonu Kiralama Fiyatları – 250 TL’den Başlayan Fiyatlarla Toplantı Odası Kiralama…

İstanbul toplantı salonlarının fiyatları; kuruma, konumlarına, sundukları imkanlara ve kiralayacağınız süreye göre değişiyor. Şehir merkezindeki ilçelerden birinde lüks ve şık dekorasyonlu bir kurumdaysanız muhtemelen bütçenizi 250 TL’nin biraz daha yukarısına çıkarmanız gerekebilir. Aynı şekilde 1-10 kişilik bir toplantı organizasyonu ile 20-30 kişilik toplantılar için ayıracağınız bütçe de farklı olabilir.

Bu yüzden İstanbul toplantı salonu kiralama hizmeti için 500-1000 TL aralığında bir meblağın normal olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu rakamın altında bir kiralık toplantı salonu bulduysanız muhtemelen bazı eksikler vardır. Dolayısıyla kararınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir…

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44