Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Avrupa Yakası Toplantı Mekanları – Toplantı Organizasyonunuz İçin Nasıl Bir Mekan Düşünüyorsunuz?

Toplantı Salonu Kiralamak İçin Mekan Tercihi Çok Önemli!

Avrupa Yakası toplantı mekanlarından hangisinin toplantı organizasyonunuz için daha uygun olduğunu biliyor musunuz? Aslında bunu için konseptinizi, toplantının türünü ve süreyi belirlemeniz yeterli. Yani Avrupa Yakası toplantı mekanlarından birini tercih edeceksiniz ama düzenlediğiniz organizasyon şirketler arası ve resmi bir havada mı gerçekleşecek yoksa şirket içi ve samimi bir atmosfer mi yaratılacak?

Peki, toplantı organizasyonunuz yemekli mi, ikramlı mı olacak? Ekipmanları tedarik edecek misiniz, toplantı organizasyonunuza kaç kişi davetli olacak? Tüm bu soruları cevapladıktan sonra kiralık toplantı salonu için oluşturduğunuz listeyi biraz daha daraltabilirsiniz. Haydi başlayalım!

Avrupa Yakası Toplantı Salonları – En Doğru Mekanı Seçin!

Avrupa Yakası toplantı mekanlarını araştıranların önünde oldukça uzun bir liste olduğunu biliyoruz. Bahçeli ve havuz kenarı mekanlar, oteller, eğitim kurumları, zincir restoranlar ve günlük tutulan ofisler… Peki, ihtiyaçlarınızı hangi kiralık toplantı salonunun daha iyi karşıladığını nasıl anlayacaksınız? 

  • Kişi sayısı,

  • Organizasyon türü,

  • Katılımcılarla olan iş ilişkisi,

  • Konsept ve

  • Süre, Avrupa Yakası toplantı salonlarının içinden en doğru tercihi yapmanıza yardımcı olabilir…

Avrupa Yakası Toplantı Mekanları - Bahçeli Mekanlar: Eğer organizasyon büyük bir kitle için düzenleniyorsa yani katılımcı sayısı çoksa bahçeli mekanlar, daha iyi bir tercih olabilir. Güzel bir şekilde peyzaj çalışmaları yapılmış bir restoran veya otel bahçesinde, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilir, ferah atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

Avrupa Yakası Toplantı Mekanları – Oteller: Toplantı mekanları denince genellikle akla ilk olarak oteller gelir. Özellikle markalaşmış otellerde pek çok toplantı salonu seçeneği bulunur. Eğer katılımcı sayınız yüksekse ya da şirketler arası bir görüşme planlıyorsanız daha kurumsal ve resmi bir hava yaratmak için otelleri tercih edebilirsiniz. Ancak küçük bir ayrıntı olarak toplantı salonu olan oteller için bütçenizi biraz daha artırmanız gerektiğini unutmayın.

Avrupa Yakası Toplantı Mekanları – Zincir Restoranlar: Eğer Avrupa Yakası toplantı salonlarını yalnızca bir görüşme yapmak için araştırmıyor; aynı zamanda da yemekli ve alkollü bir davet vermek istiyorsanız zincir restoranlar sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. 

Avrupa Yakası Toplantı Mekanları – Eğitim Kurumları: Kiralık toplantı salonunu biraz daha samimi bir atmosferde görüşme yapmak için araştırıyorsanız eğitim kurumlarını listelemeye başlayabilirsiniz. Genellikle otel ve zincir restoranların kiralık toplantı salonu için bütçenizi biraz daha artırmanız gerekebilir. Ancak ofisinizde yeriniz kısıtlı olduğu ya da özel bir görüşme yapmak istediğiniz için toplantı salonu kiralama hizmeti alacaksanız eğitim kurumları, güzel bir alternatif olabilir.

Avrupa Yakası Toplantı Salonu Fiyatları Neye Göre Değişir? – 199 TL’ye Toplantı Organizasyonu!

Avrupa Yakası toplantı salonu fiyatları; konuma, sunulan imkanlara ve toplantı yapacağınız tarihe, süreye göre değişir. Eğer isterseniz saatlik, günlük ve haftalık olarak toplantı mekanlarını kiralayabilirsiniz. Böylece kullandığınız kadar öder, harcama kalemlerinizden tasarruf yaparsınız. Günlük kiralık toplantı salonu olarak restoran tutarsanız ortalama olarak 4-5 bin TL aralığında bir ödeme yaparsınız.

Toplantı salonu olan oteller için günlük olarak ödediğiniz para -otelin marka değerine göre de değişmekle birlikte- 10-15 bin TL’ye ulaşabilir. Eğer bir eğitim kurumunun günlük kiralık toplantı salonunu tutarsanız da 3 ila 5 bin TL aralığında bir bütçe ayırmanız yeterli olabilir. Elbette konum ve sunulan imkanları değerlendirirsek farklı fiyatlandırmalarla karşılaşabilirsiniz.

[widget-193]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44