Sanat Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Kampı - Neden Almalısınız, Çocuklarınıza Ne Katar?

Bu Yazı Kamera Önünde Geçirsinler! - 9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Kampı

Çocukların yaz tatillerinde ilgilerini çeken keyifli bir aktivite bulamaması, zaman zaman fazla enerjik oldukları için anne babalarının şikayet etmesine neden olabiliyor. Buna karşılık çocuklara yazın yapabilecekleri farklı ve ilgi çekici yeni deneyimler sunabilmek de mümkün. Bunların başında gelenlerden biri de 9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı programları…

Son yıllarda pek çok eğitim kurumu; çocukların yaz aylarını daha verimli ve eğlenceli bir hale getirmek için farklı programlar ve eğitim kampları düzenliyor. 9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı programları da bunlardan biri. Çocukların oyunculuk becerilerini keşfetmesini sağlayan bu programlar, aynı zamanda birçok gelişimsel kazanımı da beraberinde getiriyor. Gelin, 9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı ile çocukların hangi konularda eğitim aldığına ve neler öğrendiğine birlikte bakalım.

[widget-197]

 

Neler Öğretiliyor? - 9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Kampı Eğitim İçeriği

Çocuklar için oldukça eğlenceli bir aktivite sunan 9-14 yaş oyunculuk kampı programları aynı zamanda gelişimlerine de oldukça katkı sağlayan bir içeriğe sahip. Temel oyunculuk bilgisinden diksiyona, heyecan yönetiminden kamera önünde rol yapmaya, mekan algısından kamera önünde role girme çalışmalarına kadar pek çok farklı konunun yer aldığı çocuk kamera önü oyunculuk kampı eğitimlerinde çocuklar; oyunculuğa olan ilgilerini ve yeteneklerini keşfedebildiği gibi okul ve sosyal yaşamlarında öne çıkan, geleceğin mutlu ve başarılı bireyleri haline gelmelerine yardımcı olan kazanımlar da ediniyor. Aşağıda yaz kampları ve  yaz okulu olarak tercih edilen kamera önü oyunculuk kursu kazanımlarına daha detaylı bir şekilde değinmeye çalıştık.

Neler Kazandırıyor? - 9-14 Yaş Kamera Önü Oyunculuk Kampı ve Faydaları

9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı programları çocukların gerek yeteneklerini keşfedebilmesini sağlamak gerekse gelişimlerini desteklemek açısından son derece önemlidir. 9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı ile eğer çocuğunuzun oyunculuğa ilgisi ve yeteneği varsa bunu kısa süreli bir eğitimle keşfetme fırsatı bulursunuz. Ancak bunun dışında 9-14 yaş oyunculuk kampı çocukların hem okul hem de sosyal yaşamlarına dair pek çok kazanım edinmesini sağlar. Bu kazanımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı ile çocuklarınızın potansiyelini açığa çıkarırsınız.
 • Kendilerine daha fazla güvenmeye başlarlar.
 • Yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini sergilemekten çekinmezler.
 • Sağlıklı bir atmosferde sosyalleşme imkanı bulurlar.
 • Yeni arkadaşlar edinirler.
 • Sınav ve ders stresinden biraz olsun uzaklaşırlar.
 • Yeni bir hobi edinirler.
 • Sanat sevgisi kazanırlar.
 • Beden algıları gelişir.
 • Empati kabiliyetleri artar.
 • İletişim becerileri güçlendir.
 • Yeteneklerini erken yaşlarda keşfetmiş olurlar.
 • Okul dışı vakit geçirmek için yeni bir yol keşfederler.
 • Kamera önünde olmanın heyecanını deneyimlerler.
 • Heyecan yönetimini öğrenirler.

[widget-198]

Çocuklarınıza Keyifli Bir Yaz Armağanı Verin!

Bu yaz tatilini çocuklarınız için özel kılmak, başarılarını gösteren karnelerini unutulmaz bir aktiviteyle ödüllendirmek istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse Sanat Akademi 9-14 yaş kamera önü oyunculuk kampı ile tanışmanızın tam zamanı! Özel olarak düzenlediğimiz bu programda keyifli bir yolculuk çocuklarınızı bekliyor.

Siz de hemen eğitim danışmanlarımıza ulaşın, çocuklarınız için en uygun çocuk kamera önü oyunculuk kampı programını birlikte planlayalım, yaşamları boyunca unutamayacakları keyifli bir eğitimle okulların tatil olduğu bu dönemi en verimli şekilde değerlendirelim. Çocuk yaz kursu fiyatları için de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 33 44